REGULAMIN SPRZEDAŻY

Obowiązujący w „Uromed Poland s.c.” Gerard Maciejewski Sławomir Skuza z siedzibą przy ul. Relaksowej 45, w Toruniu

 1. Uromed Poland s.c. prowadzi wysyłkową sprzedaż artykułów medycznych na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
 2. Zamówienia przyjmowane są drogą telefoniczną lub mailową od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.
 3. Prowadzimy sprzedaż produktów tylko w pełnych opakowaniach handlowych.
 4. Zamówienia będą realizowane niezwłocznie uwzględniając towary aktualnie znajdujące się w magazynie firmy Uromed Poland.

W przypadku braku zamawianego artykułu Uromed Poland jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania o tym Zamawiającego, który podejmie decyzję co do możliwości częściowej realizacji zamówienia, bądź też wydłużenia czasu oczekiwania na pełną dostawę, względnie o anulowaniu złożonego zamówienia.

 1. Nie można anulować zamówienia, które zostało już wysłane.
 2. Koszty przesyłki za zamówienia do wartości 400 zł brutto ponosi zamawiający.
 3. Dostawy realizowane będą w sposób wybrany i określny przez Klienta przy składaniu zamówienia.
 4. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od wybranego przez Klienta pośrednika w dostawie przesyłki i wynosi / licząc dni robocze /
  – Firma kurierska – do 48h ( z wykluczeniem zdarzeń losowych w firmie kurierskiej )
 5. Formy płatności za dostawę towarów – Pierwsze 3 zamówienia wysyłane są za pobraniem lub w formie przedpłaty, przy kolejnych zamówieniach klient może skorzystać z następujących opcji:
  1. Za pobraniem
  2. Przelewem bankowym na konto:
   BNP PARIBAS BANK POLSKI S.A.
   11 1600 1462 1868 1381 0000 0001
 6. Reklamacje dostaw przyjmowane są w ciągu 72h od otrzymania zamówienia.
 7. Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie 7 dni od daty jego otrzymania, o ile towar ten nie jest uszkodzony, pozostaje w oryginalnym opakowaniu i nie nosi śladów użytkowania. W takiej sytuacji Klient zobowiązany jest odesłać towar wraz z otrzymaną fakturą w oryginalnym opakowaniu. Uromed Poland gwarantuje zwrot równowartości reklamowanych produktów w terminie 14 dni roboczych od dostarczenia towaru do siedziby firmy – przelewem na wskazane konto.
 8. W przypadku błędu merytorycznego lub jakościowego, który leży po stronie firmy Uromed Poland, zwrot towaru następuje na koszt sprzedającego. W pozostałych przypadkach za odesłanie towaru płaci Kupujący.
 9. W sprawach nie regulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.